Fun

Najprv zábava, potom práca!

Život nie je len o práci. My v Profesii to vieme, a preto pre teba na veľtrhu chystáme rôzne oddychové aktivity, pri ktorých sa zabavíš, zašportuješ, vyskúšaš technologické vychytávky aj sa dobre naješ. Na hľadanie práce predsa potrebuješ množstvo energie!

V zóne ťa čaká

Stolný futbal

Čo tak turnaj v „kalčetku“? Zober troch kamošov do zóny Fun, Absolventi alebo IT, kde ťa čakajú profesionálne stolné futbaly od firmy Rosengart. A ktovie, možno si tvoj talent všimne spoločnosť, ktorá hľadá profi hráča do svojho firemného tímu!

Profi fotka do CV

Vedel si o tom, že výber správnej fotky do tvojho životopisu ti zvýši šancu na úspech až o 60%? Profesionálny fotograf personálnej spoločnosti PERSONALITY ti ju spraví úplne zadarmo. Že prečo? Pretože každý si zaslúži byť osobnosť.

FASHIONHRY by Lubitsa Styling

Ak fandíš spoločenským hrám, rád si cibríš postreh, odhaľuješ svoj potenciál v rôznych oblastiach a chceš vedieť, do akej miery tvoju kariéru ovplyvňuje móda, zastav sa vo Fun zóne a potvrď aj ty, že móda je hra!

 

Free pizza

Hľadať prácu hladný? Tak to teda nie! Aktívni uchádzači o prácu, ktorí sa zastavia v stánku Profesia a absolvujú niektorú z aktivít na mieste, môžu získať bezplatné vouchre na pizzu od Pizza Mizza. Mňam!

Skytelier

Aj táto technologická vychytávka ťa vďaka firme Playfull čaká vo Fun zóne. Skytelier je zariadenie, ktoré povýšilo fotografovanie na ďalšiu úroveň. Ak na svojej lodi chytíš ten správny vietor do plachiet, na konci plavby ťa čaká fotka tvojho vyčíňania na vlnách zábavy.

Hitspot

Rád spájaš zábavu s pohybom? V tom prípade ťa za srdce (alebo pľúca) chytí hra Hitspot od firmy Playfull. Svoje reflexy si budeš môcť zmerať dynamickým zhasínaním svetelných cieľov rozmiestnených v priestore. Kamera, klapka, akcia, utekaj!

 

Lumino

Fotiek nie je nikdy dosť a ak uprednostňuješ skôr fantasy pred dobrodružstvom, Lumino ti vytvorí fakt netradičné fotografie v sprievode farieb, svetiel a fantázie. Aj tento druh zábavy ti prináša spoločnosť Playfull.

V ZÓNE NÁJDEŠ TÝCHTO VYSTAVOVATEĽOV: