FAQ

Často kladené otázky

Je veľtrh pre návštevníkov zadarmo?

Cieľom veľtrhu práce je pomáhať ľuďom pri hľadaní zamestnania, preto je vstup pre všetkých zadarmo. Je ale potrebné sa zaregistrovať, aby si získal vstupenku.

Je registrácia na podujatie potrebná?

Áno, registrácia je potrebná. Bez platnej vstupenky nebude návštevníkovi umožnený vstup na veľtrh. Ak vyplníš všetky informácie pri registrácií, si zaradený do súťaže o iPhone 7, GoPro kameru a Fitbit náramok. Podmienky súťaže nájdeš tu.

Môžem sa zaregistrovať aj na mieste podujatia?

Áno, môžeš. Ale trochu ťa to zdrží. Preto odporúčame registrovať sa pred podujatím.

Ako sa dostanem na veľtrh?

Veľtrh práce Profesia days sa uskutoční na výstavisku Incheba Expo Bratislava (Viedenská cesta 3-7). Na miesto podujatia sa dá pohodlne dostať mestskou hromadnou dopravou z autobusovej alebo vlakovej stanice. Pozri podstránku Ako sa dostať na veľtrh

Aké firmy budú na veľtrhu hľadať zamestnancov?

Vystavovať bude množstvo zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré hľadajú nových kolegov v oblastiach ako IT, obchod, strojárstvo, logistika, telekomunikácie, marketing, administratíva a mnoho ďalších. Kompletný zoznam vystavujúcich spoločností aj s popisom nájdeš na podstránke Vystavovatelia.

V ktoré dni sa veľtrh uskutoční?

Veľtrh príležitostí sa uskutoční v stredu 28. februára (10:00-19:30) a štvrtok 1. marca (10:00-17:00).

Dá sa pri výstavisku parkovať?

Áno, výstavisko má k dispozícii priestranné parkovisko. Celodenné parkovanie stojí 6 €. Do Incheby vojdeš hlavným vchodom z Viedenskej cesty, z výstaviska sa vychádza na Einsteinovu ulicu.

Čo všetko môžem na veľtrhu robiť?

Program je veľmi pestrý a zahrňuje širokú paletu aktivít. Môžeš sa inšpirovať a vypočuť si zaujímavých spíkrov s úspešnými kariérami, otestovať si svoje osobnostné, jazykové a IT schopnosti, nechať si poradiť kariérnymi konzultantmi, vzdelávať sa a získavať nové zručnosti či vyskúšať technologické zariadenia ako virtuálna realita.

Prednášky s tematikou hľadania práce nájdeš v prednáškovej miestnosti Profesia. Získavať nové zručnosti môžeš v miestnosti Master Class. Program inšpiratívnych prednesov spíkrov nájdeš na hlavnom pódiu.

Koho mám kontaktovať, keď som na veľtrhu niečo stratil/a?

Všetky veci, ktoré sa na veľtrhu nájdu, budú odovzdané na infostánok, kde sa môžeš na svoju stratenú vec informovať. Veci, ktoré nenájdu svojho majiteľa priamo na veľtrhu, budú zverejnené na stránke Nalezisko.sk pod kľúčovým slovom Profesiadays.

Kto organizuje podujatie Profesia days 2018 v Bratislave?

Veľtrh príležitostí organizuje spoločnosť Profesia, ktorá prevádzkuje najväčší pracovný portál na Slovensku, kde sa môžeš informovať o voľných pracovných pozíciách doma aj v zahraničí.