Nová lokalita

Ideme do Kulturparku

12 rokov prinášame do Bratislavy, Košíc, Žiliny, Prahy a Brna najobľúbenejší festival pracovných príležitostí pod názvom Profesia days.

Profesia days Košice sú prehliadkou výnimočných zamestnávateľov, ktorí sú otvorení všetkým návštevníkom a hľadajú nových kolegov do svojich radov. Na podujatí stretnete významných zamestnávateľov regiónu východného Slovenska, stredné a menšie firmy, ale aj zamestnávateľov, ktorí pôsobia na celom Slovensku.

Využite jedinečnú príležitosť porozprávať sa so zástupcami jednotlivých firiem osobne.

Moderné a ľahko dostupné priestory

Profesia days Košice 2022 sa uskutočnia v moderných priestoroch Kulturparku s vynikajúcou dostupnosťou. Priestory ponúkajú dostatok miesta pre takmer 80 vystavovateľov, hlavné pódium, ale aj vonkajší priestor parku na oddych a osvieženie. 

Kasárne/Kulturpark sú na Kukučínovej 2, v Košiciach. Nachádzajú sa v pešej dostupnosti z centra Košíc, v blízkosti sú tiež MHD zastávky a parkovacia garáž je situovaná priamo v podzemí areálu. Areál a priestory sú plne bezbariérové.

Profesia days Košice - Kasárne Kulturpark

Bohatý program na dvoch pódiách

Niekedy stačí aj malá inšpirácia na to, aby ste urobili zmenu vo vašom živote. Určite ju nájdete na hlavnom pódiu plnom nielen lokálnych osobností. Prinášame spíkrov, ktorí môžu byť inšpiráciou kvôli ich vytrvalosti, dosiahnutým úspechom alebo jednoducho ich kariérnemu príbehu.

Do Košíc prinášame tohtoročnú novinku – Skill Lab. Hlavnou témou tohto roka sú zručnosti. Preto sme vytvorili miesto, kde si môžete otestovať, porovnať a rozvinúť vaše zručnosti tak, aby ste našli prácu, ktorá vás bude napĺňať a baviť.

Podujatie prebieha dva dni a je bezplatné

Profesia days Bratislava organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského pracovného portálu Profesia.sk. Vstup na Profesia days Košice je zadarmo a vstupenka platí počas oboch dní konania festivalu príležitostí. Vidíme sa 5. – 6. októbra, od 10:00 do 19:00.