PROFESIA DAYS KOŠICE 2022

Profesia days Košice - sa na vás tešia vo veľkom štýle

Nové svieže miesto, nový koncept a historicky prvé dvojdňové Profesia days v Košiciach. Jedinečná príležitosť stretnúť zamestnávateľov a ľudí hľadajúcich zaujímavé pracovné príležitosti naživo. 

Profesia days Východu sa uskutočnia v unikátnych priestoroch Kasárne/Kulturpark. Moderné a dizajnové priestory v blízkosti centra Košíc vdýchnu podujatiu ozajstnú festivalovú atmosféru. Zároveň sú plne bezbariérové, aby si prácu mohol hľadať úplne každý.  

Profesia days Košice 2022 - Kulturpark

Viac ako 70 vystavovateľov, hlavné pódium s nadupanými prednáškami od top spíkrov a Skill Lab. To je program, ktorý na vás čaká v priebehu dvoch dní.

Témou tohtoročných Profesia days sú zručnosti. Či už sú to tvrdé zručnosti alebo mäkké zručnosti, zistite, ako si vďaka vašim silným stránkam, môžete nájsť prácu, ktorá vás bude napĺňať a baviť.

Profesia days v Košiciach prinášajú príležitosť na novú prácu naozaj pre každého. Máme špecializovaný program pre ľudí nad 45 rokov, ktorý poradí, ako zmeniť kariéru vo vyššom veku. Na svoje si prídu aj študenti a absolventi, ktorí získajú cenné tipy a rady na začiatok ich kariérnej cesty.

TEŠÍME SA NA VÁS!  

Sleduj nás:

Adresa
Profesia, spol. s r. o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava
Telefón a email
+421 2 33 00 67 90
vystava@profesia.sk
(Po-pia ; 9-17)

Kontaktný formulár

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Profesia, spol. s r.o. Pribinova 19, Bratislava 811 09 IČO: 35800861 za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie so spoločnosťou Profesia spol. s r.o. Osobné údaje budú poskytuté tretím stranám na účely IT servisu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú vymazané. Viac informácií o zásadách so spracovaním osobných údajov v spoločnosti Profesia, spol. s r.o.

SPRÁVA ODOSLANÁ!