PROFESIA DAYS BRATISLAVA 2023

Profesia days prinesú do centra Bratislavy pracovné príležitosti a poradenstvo pre každého

13. ročník najväčšieho veľtrhu práce na Slovensku sa tento rok vracia s novým konceptom, vďaka ktorému budeme ľuďom bližšie, než kedykoľvek predtým. Je postavený na otvorenej komunikácii medzi návštevníkom, zamestnávateľmi a odborníkmi z rôznych sfér.

 

Počas 16. – 17. mája 2023 premeníme Starú tržnicu v Bratislave na miesto plné išpirácie, s možnosťou otestovať a rozvíjať svoje zručnosti, či nájsť svoje vysnívané uplatnenie. V atraktívnom priestore s ľahkou dostupnosťou pešo, mestskou i diaľkovou dopravou, čaká na návštevníkov 80 vystavovateľov, profesijné poradenstvo a nové príležitosti.

 

Novinkou na Profesia days je odstránenie bariér, ktoré sme započali zásadnou zmenou. Hlavné pódium nahrádzame na takzvané Skill sessions.

 

Tento rok opäť prinesieme i Skill Lab zónu, v ktorej si každý z návštevníkov môže otestovať či objaviť doposiaľ nepoznané zručnosti. A to bez ohľadu na vek, vzdelanie či zdravotné znevýhodnenie. V Skill Labe majú návštevníci možnosť inovatívne sa vzdelávať, integrovať s umelou inteligenciou, či skúsiť nové technológie, ktoré prispievajú k rozvoju talentov v dobe Industry 4.0. Zistite svoje kvality a pripravenosť na budúce povolania, ktoré bude reflektovať, v tom čo vynikáte.

 

 

 

 

Profesia days sú miestom, ktoré vám výrazne dopomôže zorientovať sa na trhu práce, otestuje vaše predpoklady, a v neposlednom rade prinesie množstvo zaujímavých pracovných príležistotí.

Viac informácií o podujatí vám prinesieme už čoskoro…

 

Tešíme sa na Vašu účasť!

Sleduj nás: