Získaj bezplatnú vstupenku na Profesia days Žilina

Najväčší a najobľúbenejší veľtrh pracovných príležitostí, Profesia days, mieri po prvýkrát do Žiliny! Staň sa jeho súčasťou a stretni zamestnávateľov naživo pod jednou strechou. Profesia days Žilina ti ponúkne stovky pracovných a vzdelávacích príležitostí v oblasti ako výroba, IT, obchod a služby a v mnohých ďalších. Na svoje si tak prídu nielen nezamestnaní, ale aj študenti či absolventi a zamestnaní, ktorí možno čakajú na tú správnu príležitosť k tomu, aby urobili posun vpred vo svojom kariérnom živote. Okrem toho sa môžeš tešiť na kariérne poradenstvo a top slovenských spíkrov, ktorí spestria podujatie svojimi inšpiratívnymi prednáškami.

Vstup na program i samotný veľtrh je pre uchádzačov o prácu bezplatný, stačí sa registrovať. Navyše sa môžeš bližšie k podujatiu tešiť na elektronického Sprievodcu Profesia days, ktorého ti zašleme na tvoj e-mail. Ak tak urobíš hneď teraz, ušetríš nielen čas na vstupe, ale hráš aj o hodnotné ceny od spoločnosti Profesia – iPhone 7, GoPro kameru alebo Fitbit náramok.

Zaregistruj sa, vyplň údaje o sebe, príď na veľtrh a my ťa automaticky zaradíme do súťaže. Tešíme sa na teba 17. mája v Event House Žilina.