speaker-info

Martin Jelinek

Bright House

Martin vyštudoval lingvistiku na UNIPO a sociológiu na Georgetown University. V roku 2010 otváral inštitút Anglistiky v Hondurase. Martin, ako jeden z mála non native speakers, pracuje ako Teacher Trainer pre vydavateľstvo Macmillan, UK a školí lektorov AJ po celom svete. Po návrate z Hondurasu, v rokoch 2013 až 2015 odovzdával svoje skúsenosti z pobytov aj na alma mater UNIPO. Posledné 3 roky sa venuje vlastnej firme Bright House, ktorá sa zaoberá komunikačnými zručnosťami v AJ.

Bright House spolupracuje so slovenskými a českými firmami, ktoré sa úspešne etablovali na zahraničnom trhu a pomáha im vytvoriť komunikačno-emotívny link medzi brandom a konečným zákazníkom. Martin takisto aktívne skúša ako Cambridge Oral Examiner pre British Council Slovakia.

Moje prednášky

Málokedy dostaneš druhú šancu urobiť prvý dojem

Hlavné pódium

Dnešný svet je o komunikácii. Angličtina je Lingua Franca. Komunikujeme slovami, telom, obrázkami, emotikonami. Sme sami sebou predajným artiklom, svojou značkou a zriedkakedy dostaneme druhú šancu, aby sme urobili prvý dojem. Buď pripravený na business 21. storočia.

Čítať viac

Pocket Presenting

Master Class

Make your speech meaningful, opinion shaping, controversial, smart, emotive, sensible and sensitive.

Workshop
Čítať viac