speaker-info

Lucia Fogašová

Spoznaj sa

Lucia Fogašová je lektorkou telom aj dušou. Vyštudovala andragogiku a tanečno-pohybovú terapiu. Vo svete vzdelávania a rozvoja sa pohybuje 7 rokov, v súčasnosti pôsobí ako lektorka soft skills, HR konzultantka a assessorka. Má skúsenosti s rozvojom zamestnancov z oblasti služieb, obchodu, výroby a IT. Rada prepája teóriu s praxou, tréningy a teambuildingy vedie tvorivo a hravo. Realizuje sa vlastnými projektami www.spoznajsa.sk, www.timovaspolupraca.sk a je pre ňu dôležité, aby to, čo robí malo zmysel.

Moje prednášky

Sebapoznanie – tvoja ingrediencia úspechu

Master Class

Hľadáš si prácu, posielaš CVčka, pozývajú ťa na pohovor a nie si si istí, či ťa táto práca bude baviť? Na interaktívnej prednáške sa dozvieš, prečo je dôležité poznať sa a naučíš sa pár techník, ktoré ti pomôžu v sebapoznaní.

Soft skills
Čítať viac

Skroť trému pred pohovorom

Master Class

Termín pohovoru je tu a ty cítiš, ako ti búši srdce a zrýchľuje sa tep. Tú prácu naozaj chceš, ale začnú ťa prepadať pochybnosti, či si naozaj dosť dobrý. Zdá sa ti to povedomé? Tak táto prednáška je práve pre teba. Naučíš sa pár trikov, ako si pomôcť v stresových a záťažových situáciach.

Soft skills
Čítať viac

Chceš zmenu? Naplánuj si ju

Master Class

Ľudia o zmenách radi hovoria, no ťažšie ich realizujú. Niekedy sa nevedia rozhýbať. Ako podporiť proces zmeny a dotiahnuť do konca to, čo si naplánuješ, sa dozvieš od ženy, ktorá si vo svojich 18tich rokoch dala vyrobiť korkovú nástenku v rozmeroch 2mx1m, aby si mohla zaznamenať všetky svoje plány a ciele. Väčšina z nich sa […]

Soft skills
Čítať viac