Siemens
Siemens

Kto sme

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie. V Žiline pôsobia okrem iných Siemens Healthineers Strategy & Innovation Development Center, ktorého poslaním je vyvíjať softvérové riešenia pre produkty v oblasti zdravotníctva, s využitím hlbokých doménových, technických a procesných znalostí. Náš softvér sa dá nájsť v produktoch pre zobracovaciu diagnostiku (ultrazvuky, magnetické rezonancie, počítačové tomografy), v laboratórnej diagnostike aj v prístrojoch pre rádioterapiu a terapiu časticami. Mobility Management Center of Competence, ktoré poskytuje služby v oblasti softvérového a hardvérového inžinieringu riadiacich a zabezpečovacích systémov železničnej dopravy.V kompetenčnom centre sa projektujú, testujú a zavádzajú do praxe moderné riešenia v riadení medzimestskej a mestskej koľajovej dopravy. Corporate Technology je interným vývojovým centrom softvéru koncernu Siemens pre oblasti priemyselnej automatizácie a inteligentných budov.Naše teamy pracujú na moderných rieśeniach pre protipožiarne systémy,na vývoji produktovej platformy pre priemyselnú automatizáciu a zároveň sa podieľame na vývoji SCADA produktov, ako napr. WinCC Open Architecture.

Koho hľadáme

Hľadáme odvážnych a inovatívnych ľudí od študentov, pre ktorých je softvér výzvou, cez absolventov, ktorí hľadajú nekonečné možnosti vlastného rozvoja a uplatnenia až po senior programátorov, ktorých cieľom je využiť svoje skúsenosti na projektoch s celosvetovým uplatnením. Hľadáme aj ľudí s technickým backroundom, so SŠ/VŠ vzdelaním v oblasti elektrotechniky, IT prípadne v inej technickej oblasti.

Čo ponúkame

Prácu s najnovšími SW a HW technológiami na vývoji či customizácii produktov, ktoré pomáhajú ľudom na celom svete. Na našich projektoch Vás čakajú témy ako digitalizácia v priemysle, smart data, cloud computing a pod.