Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. 
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. 

Kto sme

Firma Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. je strojárska firma zameraná na výrobu guľkových ložísk a ložiskových jednotiek pre oblasť Industrie a Automotive. Je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Schaeffler. Bola založená v r. 1999 v Kysuckom Novom Meste cca 10 km od Žiliny a v súčasnosti zamestnáva viac ako 5100 zamestnancov. Medzi našich najvýznamnejších zákazníkov patria firmy BMW, Daimler, Porsche, Tesla a Volkswagen.

Koho hľadáme

Hľadáme výrobných pracovníkov rôzneho zamerania: elektrikár, mechanik, brusič, montážnik, pracovník kaliacej linky, sústružník, operátor CNC strojov. Taktiež hľadáme odborníkov strojárskeho zamerania: špecialista kvality, technológ kalenia/trieskového obrábania/brúsenia, aplikačný inžinier, technický výpočtár, skúšobný inžinier, inžinier spätnej analýzy, projektový manažér, špecialista pre tvorbu 3D layoutov, špeialista pre simuláciu materiálových tokov, špecialista BOZP a ŽP, majster odborného výcviku, konštruktér ložiska/jednoúčelových strojov.

Čo ponúkame

stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja sebarealizáciu na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu možnosť využitia cudzích jazykov pri práci 37,5 hod. pracovný týždeň jazykové vzdelávanie zaujímavý sociálny program odmeňovanie za zlepšovacie návrhy príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia

Jazykové znalosti

anglický jazyk: b2

nemecký jazyk: b2

Počítačové znalosti

MS Office: Pokročilý