Organizácia muskulárnych dystrofikov
Organizácia muskulárnych dystrofikov
  • Vrútocká 8, 821 04 Bratislava
  • +421 2 43411686
    +421 948 529 976
  • omd@omdvsr.sk
  • http://www.omdvsr.sk/

Kto sme

OMD v SR – Agentúra osobnej asistencie sa zaoberá riešením špecifických problémov ľudí so zdravotným postihnutím. Manažuje a všetky služby zabezpečuje sedem statočných – vozíčkarov. Dokazujú, že telesné postihnutie nie je prekážkou pri štúdiu, zamestnaní sa a pomáhaní ľuďom s podobnými problémami. Sú svetielkom nádeje pre ľudí hľadajúcich cestu zo svojich ťažkostí spôsobených vážnym postihnutím.

Koho hľadáme

Hľadáme OSOBNÝCH ASISTENTOV, ktorí za finančnú odmenu pomáhajú osobám s ťažkým zdravotným postihnutím. Túto činnosť môžu vykonávať osoby, ktoré majú viac ako 18rokov, môžu to byť aj študenti, aj zamestnanci. Osobnú asistenciu môžu vykonávať v takom rozsahu, ako im to umožňuje voľný čas. Tiež hľadáme DOBROVOĽNÍKOV, ktorí nám pomáhajú pri niektorých aktivitách nášho združenia.

Čo ponúkame

Spoznajte lepšie zákon o peňažných príspevkoch na kompenzáciu zdravotného postihnutia! Príďte si po radu, ako získať peňažný príspevok na osobnú asistenciu, či na kúpu a úpravu osobného automobilu. Prevádzkujeme databázu užívateľov osobnej asistencie pre všetky druhy zdravotného postihnutia a tiež aj samotných osobných asistentov. Poradíme vám vo všetkých oblastiach telesného postihnutia.

Kde nás nájdete?