Lyreco CE, SE
Lyreco CE, SE
  • Panholec 20, 902 01 Pezinok
  • +421 2 4921 2000
  • http://www.lyreco.sk

Kto sme

Medzinárodná spoločnosť – európska jednotka – pôsobiaca v oblasti distribúcie kancelárskych potrieb a riešení. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou (založená v r.1926), na Slovensku pôsobíme od roku 2006 a sme centrálou pre 4 krajiny: Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rakúsko. Celosvetovo zamestnávame viac ako 10 000 zamestnancov a náš ročný obrat dosahuje viac než 2 miliardy EUR.

Koho hľadáme

Hľadáme dynamických a pozitívne naladených zamestnancov, aktuálne na pozície: obchodný zástupca, špecialista zákazníckeho servisu s nemeckým, maďarským jazykom alebo českým jazykom, rôzne asistentské pozície na oddelenie marketingu a nákupu, účtovník/fakturant, skladník, sales support koordinátor.

Čo ponúkame

Ponúkame motivujúce prostredie mladej rastúcej spoločnosti. Naši zamestnanci si, okrem iného, pochvaľujú: priateľskú a neformálnu firemnú atmosféru, kariérny rast, motivujúce ohodnotenie, rozvoj a vzdelávanie, program pre výnimočné talenty, program pre top zamestnancov, čisté príjemné pracovné prostredie, odmeny pre lojálnych zamestnancov, pravidelné teambuildingy a firemné eventy.

Nájdete nás v tejto zóne: