Kia Motors Slovakia
Kia Motors Slovakia
  • Sv. Jána Nepomuckého 2,
    013 01 Teplička nad Váhom
  • +421 41 515 1000
  • recruit@kia.sk
  • http://www.kia.sk

Kto sme

Dňa 18. marca 2004 sa v Bratislave slávnostným podpisom zmluvy medzi spoločnosťou Kia Motors Corporation a vládou Slovenskej republiky oficiálne schválila výstavba prvého európskeho automobilového závodu Kia na Slovensku. Od roku 2006, kedy sme začali s produkciou automobilov, neustále rastieme, napredujeme a zlepšujeme sa. Nechcete sa pridať ku nám?

Koho hľadáme

Pre šikovného strojára či elektrotechnika s ukončenou vysokou školou či univerzitou, ktorý má rád výzvy, vie sa dohovoriť po anglicky a plánuje bývanie na severe Slovenska, sa pracovné miesto vždy nájde. Nemáš titul, ale chuť do práce ti nechýba a nebojíš sa ani manuálnej práce? Tak neváhaj, ozvi sa, určite nájdeme niečo aj pre teba.

Čo ponúkame

Nadštandardné odmeňovanie, Vianočný a letný bonus, Motivačný a Dochádzkový bonus, Preplácanie nadčasov, Príplatky za poobednú a nočnú prácu, Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského regiónu, Zľavy na nákup automobilov značky KIA, Zaujímavý sociálny program, Prácu s najmodernejšími technológiami či Prácu v príjemnom a čistom prostredí.

Kde nás nájdete?