Jaguar Land Rover 
Jaguar Land Rover 
  • Priemyselný park Nitra - Sever,
    949 01 Nitra
  • mdzurnak@jaguarlandrover.com
  • http://www.jaguar.sk/

Kto sme

Spoločnosť Jaguar Land Rover je najväčšou britskou automobilkou, ktorý vyrába vozidlá dvoch ikonických britských značiek. Land Rover je poprednou svetovou značkou vozidiel s pohonom všetkých kolies. Jaguar je jednou z najvýraznejších svetových značiek luxusných a športových automobilov. V roku 2017 predala spoločnosť Jaguar Land Rover 621 109 vozidiel v 130 krajinách sveta, pričom viac ako 80 percent vozidiel vyprodukovaných vo Veľkej Británii si našlo svojich majiteľov v zahraničí.
Jaguar Land Rover zamestnáva po celom svete viac ako 40 000 ľudí a vytvoril pracovné miesta pre ďalších 240 000 ľudí pracujúcich v oblasti predaja áut, v závodoch dodávateľov a lokálnych podnikoch v regiónoch, kde pôsobí. V roku 2018 dosiahnu globálne investície Jaguar Land Rover hodnotu viac ako 4 miliardy GBP.
Naše modely ponúkame s úspornými naftovými a benzínovými motormi už dnes a pracujeme na vývoji nových elektrických a hybridných technológií, ktoré uvedieme na trh už onedlho. Od roku 2020 budú všetky nové modelu automobilov Jaguar a Land Rover ponúkané s možnosťou výberu verzie s elektrickými či hybridnými technológiami. Výrobné závody sa nachádzajú vo Veľkej Británii, Číne, Brazílii, Indii a najnovší sa buduje na Slovensku.
Závod v Nitre bude zamestnávať spolu viac ako 2 800 ľudí a jeho ročná produkcia dosiahne 150,000 vozidiel. Prvým modelom, ktorý sa bude v Nitre vyrába bude Land Rover Discovery.

Koho hľadáme

Ponúkame široké možnosti budovania kariéry v oblasti inžinieringu – pre čerstvých absolventov aj skúsených odborníkov. Ponuka konkrétnych pracovných pozícií v Jaguar Land Rover Slovakia je pestrá – obsahuje manažérske aj inžinierske pozície, pozície kvalifikovaných pracovníkov ako sú inšpektori kvality, údržbári, auto elektrikári, či automechanici a rovnako aj pracovníkov priamo do výroby nového modelu Land Rover Discovery.
Podrobnosti o ponúkaných pozíciách a o tom, ako podať žiadosť, nájdete na kariérnej webovej stránke: www.profesia.sk/praca/jaguar-land-rover/C204862

Čo ponúkame

Ponúkame komplexný systém odmeňovania kde priemerná mesačná finančná odmena pozostáva z mesačného platu, príplatku za dopravu, príplatku za zručnosti, mesačného bonusu a trinásteho platu. Medzi ďalšie finančné benefity patria doplnkové dôchodkové, úrazové či životné poistenie. Snažíme sa však ponúkať nielen prácu, ale najmä možnosť rozvíjať svoje schopnosti a budovať si kariéru nielen na Slovensku, ale aj v globálnom prostredí. Popis práce, požiadavky na zamestnancov aj ponúkané ohodnotenie sa pri jednotlivých pozíciách líšia, ale ponuka benefitov je široká pre všetky pozície.

Kde nás nájdete?