DECATHLON
DECATHLON
  • Pri letisku 2, 821 04 Bratislava
  • http://www.decathlon.sk

Kto sme

V Decathlone pracuje viac ako 70 000 zamestnancov, ktorí sa každý deň usilujú naplniť spoločný cieľ: „Sprístupniť potešenie a výhody, ktoré prináša šport, všetkým“. V Decathlone kladieme veľký dôraz na inovácie, ktoré sú jadrom nášho podnikania od výskumu, koncepcie, dizajnu, výroby a logistiky až po predaj.

Koho hľadáme

V DECATHLONE má každý zamestnanec k dispozícii svoj integračný plán. Jeho kľúčovým bodom je školenie a vedenie profesne skúsenejším lídrom. Počas celej kariéry má zamestnanec možnosť rozvíjať svoje znalosti a zručnosti, ktoré zodpovedajú jeho prianiam.
Nech je tvoja funkcia akákoľvek, vždy sa budeš aktívne podieľať na rozvoji spoločnosti pomocou nových projektov, nových výrobkov a nových služieb.

Čo ponúkame

Projekt DECATHLON Slovensko funguje a rastie vďaka tímu ľudí, ktorí sa neboja zodpovedne rozhodovať sa, načúvať a učiť sa. O osvedčené postupy sa delíme s kolegami aj so zákazníkmi. Hľadáme do tímu energických a zodpovedných športovcov, ktorí budú s nadšením plniť svoje úlohy a zodpovedať za svoje rozhodnutia. Tvoja hlavná úloha je jednoduchá – spokojný alebo spokojný zákazník.

Kde nás nájdete?